Altánky

Altánok je pekným dreveným architektonickým prvkom exteriéru pre príjemné posedenie na vzduchu. Vyrábame typové altánky so štandardnými rozmermi, alebo podľa potrieb zákazníka a samozrejme aj atypické altánky podľa predstáv zákazníka. Dodávame ich ako finálnu stavbu kompletne aj s klampiarskými prvkami, strešnou krytinou a s konečnou povrchovou úpravou / ochranou dreva, na ktorú používame štandardne kvalitné ekologické farby (Rhenocol). Altánok môžeme dodať na želanie aj ako stavebnicu (opracované drevené prvky pripravené na náter a svojpomocnú montáž podľa výkresov).

 
NOVÝ ALTÁNOK NA DOSAH
Kontaktujte nás, poradíme Vám a po konzultácii zadarmo vypracujeme cenovú ponuku* a ak Vám bude náš návrh vyhovovať, tak Vám altánok aj vyrobíme, dovezieme a postavíme. Kliknite prosím:

CHCEM SI OBJEDNAŤ ALTÁNOK  →

* cenová ponuka zadarmo platí v prípade, ak máte svoj projekt/návrh s výkazom výmer (kusovnik / rozpísané položky s kubatúrou).
V opačnom prípade je návrh aj kalkulácia spoplatnená. V prípade realizacie zákazky bude uhradená cena za cenovú ponuku odpočítaná od ceny zákazky.

Naše typové a atypické altánky:

 

SPÄŤ NA služby a VÝROBKY →