Haly

Drevené haly, prístrešky resp. hangáre môžu slúžiť na všakovaké účely. Od sezónneho zastrešenia bicyklov, či lode, trvalého zatrešenia dopravného prostriedku, celoročné využitie pre telocvičnu, až po priemyselné využitie. Výhodou je oproti murovaným, či železným halám rýchla výstavba, nižšia cena a ľahšia konštrukcia. Haly z dreva sú ekologické a vyznačujú sa dlhou životnostou. Ale ide aj o estetiku a prostredie v ktorom žijete. Drevo bude určite prívetivejšie ako murovaná garáž.


NOVÁ DREVENÁ HALA NA DOSAH

Kontaktujte nás, poradíme Vám a po konzultácii zadarmo vypracujeme cenovú ponuku* a ak Vám bude náš návrh vyhovovať, tak Vám halu aj vyrobíme, dovezieme a postavíme. Kliknite prosím:

CHCEM SI OBJEDNAŤ DREVENÚ HALU  →

* cenová ponuka zadarmo platí v prípade, ak máte svoj projekt/návrh s výkazom výmer (kusovnik / rozpísané položky s kubatúrou).
V opačnom prípade je návrh aj kalkulácia spoplatnená. V prípade realizacie zákazky bude uhradená cena za cenovú ponuku odpočítaná od ceny zákazky.

NIEKOĽKO RÁD, INŠPIRUJTE SA
Konštrukcia hál

Haly a hangáre vyrábame pomocou veľkorozmerových lepených BSH hranolov. To nám umožňuje vytvarat aj rôzne tvary vrátane oblúkov. Pre haly menších rozponov sa dajú použiť aj menšie prierezy, ktoré sa spájaju do staticky vyhovujúcich konštrukcií. Týmto spôsobom sme realizovali prestrešenie haly vo Štvrtku nad Váhom. Boli použité samonosné nosníky. Vznikol tak zaujimavý interiér a pretože bola požiadavka na pohľadovú kvality ale ušetrili sa nemalé náklady oproti použitiu konštrukcie z BSH hranolov.
Neoprávnené obavy z požiaru
Predsudkom voči dreveným halám je obava z požiaru. BSH hranoly sú hobľovane a preto ťažšie obhorievajú. Kým by drevený konštrukčný hranol prehorel, oceľová konštruckia sa teplotou rýchlo deformuje, stratí stabilitu a zbortí sa.

 
Naše haly a hangáre:

 

SPÄŤ NA služby A VÝROBKY →