Drevené nadstavby

Drevené nadstavby realizujeme suchým spôsobom, t.j. na stavbu dovezieme hotové konštrukčné diely, ktore sa „len“ poskladajú. Výhodou tohto spôsobu je, že sa tým skracuje čas kedy je spodná časť stavby vystavená nepriaznivým poveternostným podmienkam a v horšom prípade zatečeniu . Realizáciu nadstavby zabezpečujeme komplexne, t.j. vrátane demontáže pôvodných konštrukcií a ich likvidácie.
Odporúčame realizovať nadstavby komplexne a jednou firmou, aby sa zabezpečila kontinuita a správne fungovanie fyzikálnych princípov v konštrukcii. V opačnom prípade nedokážeme garantovať bezchybný výsledok, pretože pri nadstavbách ide o špecifické spoje, ktore je potrebnú spraviť precízne.


NOVÉ DREVENÉ NADSTAVBY

Kontaktujte nás, poradíme Vám a po konzultácii zadarmo vypracujeme cenovú ponuku* a ak Vám bude náš návrh vyhovovať, tak Vám nadstavbu aj vyrobíme, dovezieme a postavíme. Kliknite prosím:

CHCEM SI OBJEDNAŤ DREVeNÚ NADSTAVBU  →

* cenová ponuka zadarmo platí v prípade, ak máte svoj projekt/návrh s výkazom výmer (kusovnik / rozpísané položky s kubatúrou).
V opačnom prípade je návrh aj kalkulácia spoplatnená. V prípade realizacie zákazky bude uhradená cena za cenovú ponuku odpočítaná od ceny zákazky.

Naše drevené nadstavby:

 

SPÄŤ NA SLUŽBY A VÝROBKY →